LP. Rodzaj podmiotu Nazwa podmiotu Przedmiot umowy Data zatwierdzenia / zgłoszenia
1. Usługodawca ZAKŁAD HANDLU I USŁUG RED Joanna Stawicka WYNAJEM LOKALU 12/9/2014
2. Usługodawca GEODETA Sp. Z o.o. OBSŁUGA GEODEZYJNA 12/11/2014
3. Usługodawca SAPER PATROL JÓZEF MELON NADZÓR SAPERSKI 1/19/2015
4. Usługodawca PATANA Sp. Z o.o. WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO Z OBSŁUGĄ 1/20/2015
5. Usługodawca IMPEL SECURITY POLSKA SP. Z o.o. OCHRONA MIENIA 1/20/2015
6. Usługodawca JAN KLAUZA OGROBUD ZAKŁAD BUDOWY I KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI WYCINKA I KARCZOWANIE 2/3/2015
7. Usługodawca TOMASZ KLEJDYSZ NADZÓR ŚRODOWISKOWY 2/5/2015
8. Usługodawca Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo- Transportowe „EP’A” Edmund Pestka USŁUGI ROZBIÓRKOWE 3/25/2015
9. Usługodawca FPP ENVIRO Sp z o.o. DOSTAWA I MONTAŻ WYGRODZEŃ TYMCZASOWYCH DLA MAŁYCH ZWIERZĄT 3/31/2015
10. Usługodawca AUTOMATYKA SERWIS E. MAJDAŃSKI SPÓŁKA JAWNA DZIERŻAWA SPRZĘTU 4/1/2015
11. Usługodawca „PBA ADAM GOLAŃSKI” NADZÓR ARCHEOLOGICZNY 4/2/2015
12. Usługodawca GRUPA 7 DYSTRYBUCJA- CEZARY WÓJCIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW (MATERIAŁY SYPKIE, GLEBA, GRUZ) 4/14/2015
13. Usługodawca TRANS- DROG M. POMARAŃSKI, D. MAMOT SPÓŁKA JAWNA TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW (MATERIAŁY SYPKIE, GLEBA, GRUZ) 4/14/2015
14. Usługodawca Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe „BIREX” Radosław Banaszyński ROZŁADUNEK WAGONÓW NA PKP MIESZKÓW I DOWÓZ KRUSZYWA DO WMB JAROCIN SKŁADOWISKO 4/15/2015
15. Usługodawca Usługi Elektroenergetyczne Rafał Staśkiewicz DOSTAWA I MONTAŻ URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH 4/22/2015
16. Usługodawca AECOM Polska Sp. z o.o. SPORZĄDZENIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ 5/14/2015
17. dalszy Usługodawca GEOINVEST Szymon Wieczorek USŁUGI PRZEWIERTU RURY FI 500 I FI 315 5/29/2015
18. Usługodawca POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE SPÓŁKA AKCYJNA NAJEM TERENU/ GRUNTU 6/3/2015
19. Usługodawca PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE SPÓŁKA AKCYJNA UMOWA DZIERŻAWY TERENU KOLEJOWEGO 6/3/2015
20. Usługodawca ATUT RENTAL SP. Z O.O. NAJEM MASZYN I URZĄDZEŃ 6/3/2015
21. dalszy Usługodawca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ” TOBUD” TOMASZ SKÓRCZ PROJEKTY TECHNOLOGICZNE ŚCIANEK SZCZELNYCH 6/10/2015
22. Usługodawca MACIEJEM CIEŚLAKIEM PUH WER KOP USŁUGI SPRZĘTOWE (KOPARKA KOŁOWA, KOPARKO- ŁADOWARKA) 6/16/2015
23. Usługodawca TOUAX SP. Z O.O. WYNAJEM KONTENERÓW I ICH WYPOSAŻENIA 6/18/2015
24. dalszy Usługodawca PILETEST SP. Z O.O. ZAPROJEKTOWANIE, WYKONANIE STATYCZNEGO PRÓBNEGO OBCIĄŻENIA KOLUMNY DSM 1200 MM 6/23/2015
25. dalszy Usługodawca DE-TECH Sp. z o.o. WYKONANIE BADAŃ NIENISZCZĄCYCH SPOIN MONTAŻOWYCH PRZEBUDOWANYCH GAZOCIĄGÓW STALOWYCH 6/30/2015
26. Usługodawca DELTA MARCIN SADLAK DZIERŻAWA, DOSTAWA I MONTAŻ SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ O NAZWIE „UNIMAX” 7/8/2015
27. Usługodawca PERI POLSKA SP. Z O.O. DZIERŻAWA SZALUNKÓW 7/8/2015
28. Usługodawca PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE SPÓŁKA AKCYJNA NAJEM INFRASTRUKTURY KOLEJOWEJ 7/14/2015
29. Usługodawca P.P.U. „TOM- TRANS” TOMASZ KASPRZAK ZAPEWNIENIE SPRZĘTU BUDOWLANEGO (KOPARKA GĄSIENICOWA TYPU LONG REACH) 7/17/2015
30. dalszy Usługodawca PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO- BUDOWLANE MARIA GAWROŃSKA WYNAJEM KOPARKO- ŁADOWARKI LUB KOPARKI GĄSIENNICOWEJ 7/24/2015
31. dalszy Usługodawca GEOINVEST Szymon Wieczorek WYKONANIE PRZEWIERTÓW STEROWANYCH RURĄ DZ180 I DZ315 7/24/2015
32. Usługodawca GEOLOGIA WIELKOPOLSKA WYKONANIE ODBIORU DNA WYKOPU FUNDAMENTOWEGO I OPRACOWANIE RAPORTU Z BADAŃ 8/3/2015
33. Usługodawca EKO-DBAJ SP. Z O.O. NADZÓR NAD PRACAMI MONTAŻOWYMI W ZWIĄZKU Z KOLIZJAMI KANALIZACYJNYMI 8/24/2015
34. Usługodawca DROBUD S.A. NADZÓR NAD PRACAMI MONTAŻOWYMI W ZWIĄZKU Z KOLIZJAMI WODOCIĄGOWYMI 8/24/2015
35. dalszy Usługodawca DROBUD S.A. WYKONANIE PRZEPIĘĆ KOLIZJI WODOCIĄGOWYCH 8/28/2015
36. Usługodawca Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego „BUDINŻ” SP. Z O.O. WYKONANIE PROJEKTU TECHNOLOGICZNEGO PROJEKTU ORAZ WYKONANIE PROJEKTU 9/9/2015
37. Usługodawca QUMAK S.A. URZĄDZENIA DO MONITORINGU TRANSPORTU KRUSZYWA 9/9/2015
38. dalszy Usługodawca ROBOTY ZIEMNE I INSTALACJE JAKUBOWSKA SPÓŁKA JAWNA WYKONANIE SIECI WODOCIĄGOWEJ 9/30/2015
39. dalszy Usługodawca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO- HANDLOWE IRENEUSZ MIZERNY USŁUGI KOPARKO- ŁADOWARKĄ 9/15/2015
40. Usługodawca PARAFIA RZYM. KAT. CHR. KRÓLA DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI 9/15/2015
41. dalszy Usługodawca GASCONTROL POLSKA SP. Z O.O. WYKONANIE PRAC HERMETYCZNYCH ORAZ TYMCZASOWEGO ZASILANIA STACJI GAZOWYCH 9/17/2015
42. dalszy Usługodawca ATAGOR SP. Z O.O. DOSTAWCA MATERIAŁOW IZOLACYJNYCH ORAZ PŁÓZ DYSTANSOWYCH A TAKŻE KOMPLEKSOWA OBSŁUGĘ Z ZAKRESU OCHRONY KATODOWEJ GAZOCIĄGÓW 9/17/2015
43. dalszy Usługodawca T.D. WILLIAMSON POLSKA SP. Z O.O. WYKONANIE PRAC HERMETYCZNYCH NA GAZOCIĄGACH 9/17/2015
44. Usługodawca X BET S.C. USŁUGI SPRZĘTEM BUDOWLANYM 10/30/2015
45. dalszy Usługodawca BUDWUG Sp. z o.o. WYKONANIE ODWODNIENIA W ZWIĄZKU Z PRZEBUDOWĄ GAZOCIĄGU 11/5/2015
46. Usługodawca Zakład Ulic s.c. P.H.U. A. Marcinkowski, T. Modelski, S. Szczepankiewicz USŁUGI SPRZĘTOWE (RÓWNIARKA) 11/19/2015
47. Usługodawca KB- DANEK Dacjan Kibil USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 12/2/2015
48. Usługodawca AGM Corp Tomasz Pajchorowski, Marcin Pajchorowski Spółka Jawna PRZEWÓZ DROGOWY TOWARÓW 12/3/2015
49. Usługodawca „TRANS-POL” USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 12/7/2015
50. Usługodawca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE JACEK ZIELIŃSKI USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 12/10/2015
51. Usługodawca FHU MARUSZ KUSIOŁEK USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 12/10/2015
52. Usługodawca VIM-POL Violetta Raszewska USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 12/10/2015
53. Usługodawca P. U. H. Woźniczka USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 12/16/2015
54. Usługodawca PARAFIA RZYM. KAT. P.W. ŚW MARCINA DZIERŻAWA GRUNTU 12/18/2015
55. Usługodawca Usługi dźwigowe, koszowe, sprzętowe Józef Mosiek USŁUGI ZAŁADOWCZE I ROZŁADOWCZE 2/9/2016
56. Usługodawca POLEX BIS SZYMON ZUJEWSKI USŁUGI SPRZĘTOWE (KOPARKI GĄSIENNICOWE) 3/11/2016
57. Usługodawca MICHAŁ NOWAK GEOTECHNIKA I FUNDAMENTOWANIE NADZÓR GEOTECHNICZNY I WYKONANIE BADAŃ 3/11/2016
58. Usługodawca GEODETA , FG Sp. z o.o. KOMPLEKSOWA OBSŁUGA GEODEZYJNA 3/29/2016
59. Usługodawca „Krys-Ton” Usługi Dźwigowe USŁUGI SPRZĘTOWE ( DŹWIG) 4/7/2016
60. Usługodawca X BETON Sp. z o.o. Spółka komandytowa USŁUGI SPRZĘTEM BUDOWLANYM 4/12/2016
61. Usługodawca JACEK WAŁOWSKI Usługi Ogólnobudowlane Jacek Wałkowski KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TYMCZASOWEJ PRGANIZACJI RUCHU 4/22/2016
62. Usługodawca NOTEX Tomasz Nowacki ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG I ULIC 4/22/2016
63. Usługodawca „TOM-DROGS” Usługi Drogowe, Prace Ziemne Budowlane Koparko-Spycharką” USŁUGI SPRZĘTOWE ( KOPARKA KOŁOWA Z KOMPLETEM ŁYŻEK) 4/25/2016
64. Usługodawca CIECH Cargo Sp. z o.o. USŁUGI PRZEWOZÓW KOLEJOWYCH 5/10/2016
65. Usługodawca USŁUGI TRANSPORTU CIĘZAROWEGO GROCHOWSKI MARIAN USŁUGI SPRZĘTEM BUDOWLANYM 5/18/2016
66. Usługodawca USŁUGI BUDOWLANE JEZNACH ARTUR DZIERŻAWA SPRZĘTU 6/3/2016
67. Usługodawca JAROCIŃSKI FUNDUSZ PORĘCZEŃ KREDYTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI 6/8/2016
68. dalszy Usługodawca VECTOR S.C. DOSTARCZENIE I WYKONANIE UŁOŻENIA IZOLACJI 6/13/2016
69. Usługodawca TERESA WLAZIK PRZEKAZANIE MAS ZIEMNYCH 6/13/2016
70. Usługodawca BUDWUG Sp. z o.o. USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 6/22/2016
71. Usługodawca „Trans- Budopol” Krawczyk Spółka Jawna TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 6/29/2016
72. Usługodawca „TULBUD J. Tulin, E. Paszkowska Spółka Jawna” ROBOTY ZBROJARSKIE, MOSTOWE 7/5/2016
73. Usługodawca Knoechelmann Polska Stabilizacja Gruntowa Sp. z o.o. STABILIZACJA PODŁOŻA 7/20/2016
74. Usługodawca POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o. USŁUGI TRANSPORTOWE 7/13/2016
75. Usługodawca P.P.U. „TOM-TRANS” Tomasz Kasprzak USŁUGI PRZEWOZU DROGOWEGO TOWARÓW 8/2/2016
76. Usługodawca USŁUGI DŹWIGOWE, KOSZOWE, SPRZĘTOWE JÓZEF MOSIEK USŁUGI SPRZĘTOWE ( KOPARKA KOŁOWA Z KOMPLETEM ŁYŻEK) 8/3/2016
77. Usługodawca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Wiesław Ogrodowczyk WYKONANIE USŁUG (roboty ziemne przy obiektach mostowych) 8/9/2016
78. Usługodawca ATEST BŁASIAK, OSKĘDRA, SKULSKI Spółka Jawna WYKONANIE USŁUG ZWIĄZANYCH Z PRÓBNYM OBCIĄZANIEM 8/12/2016
79. Usługodawca „TRANS-POL” TRANSPORT TOWARÓW 8/12/2016
80. Usługodawca AGNIESZKA URBANIAK PRZEKAZANIE MAS ZIEMNYCH 8/19/2016
81. Usługodawca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO- HANDLOWE „MARZYŃSKI” Sp. z o.o. USŁUGI SPRZETOWE Z OBSŁUGĄ 8/30/2016
82. Usługodawca FUR-BUD Joanna Furmaniak- Misiak, Karol Misiak S.C. PRACE ZWIĄZANIE Z BUDOWĄ KANALIZACJI DESZCZOWEJ 8/31/2016
83. Usługodawca Przedsiębiorstwo Sprzętowo- Budowlanym „Sprzęto-Bud” Sp. z o.o. USŁUGI SPRZĘTOWE ( KOPARKA GĄSIENICOWA) 9/1/2016
84. Usługodawca HERKULES SPÓŁKA AKCYJNA USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ (DŹWIG) 9/14/2016
85. Usługodawca ANNA MOSIEK FIRMA USŁUGOWA USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 9/23/2016
86. Usługodawca „Trójmiejska Wypożyczalnia Maszyn” Sp. z o.o. USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 10/18/2016
87. Usługodawca BARG M.B. Poznań Sp. z o.o. PROJEKTOWANIE RECEPTY LABORATORYJNEJ 10/18/2016
88. Usługodawca Bartłomiej Machuta „Imkop-Bis” Zakład usługowy USŁUGI SPRZETOWE Z OBSŁUGĄ 10/19/2016
89. Usługodawca Fundacja ZOO ZARADNI ODWAŻNI ORYGINALNI UDOSTĘPNIENIE MIEJSC NOCLEGOWYCH 10/28/2016
90. Usługodawca Handel Maszynami Rolniczymi i Usługi USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 10/28/2016
91. Usługodawca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Darek” USŁUGI TRANSPORTOWE 10/28/2016
92. Usługodawca A.R.STRUZIK Agata Radzewicz-Struzik USŁUGI ZWIĄZANE Z DOSTAWĄ SPRZĘTU – KOPARKA KOŁOWA 11/24/2016
93. Usługodawca TECH-MRUK Mariusz Mruk USŁUGI ZWIĄZANE Z DOSTAWĄ I OBSŁUGĄ SPRZĘTU 12/9/2016
94. Usługodawca P.P.H.U. HYDROGEOTECH Sebsastian Ziołkiewicz USŁUGI MELIORACYJNE 12/14/2016
95. Usługodawca Drial Poland Sp. z o.o. DZIERŻAWA SPRZĘTU 12/7/2016
96. Usługodawca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE RUR SP. Z O.O. ROBOTY MOSTOWE 1/13/2017
97. Usługodawca Przedsiębiorstwo Budowlano – Inżynieryjne Agnieszka Wiśniewska – Rybak ROBOTY MOSTOWE 1/13/2017
98. Usługodawca ANKAR Rafał Wojciechowski PRZEWÓZ DROGOWY TOWARÓW 1/19/2017
99. Usługodawca Usługi transportowe Waldemar Woźniak USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 3/9/2017
100. Usługodawca USŁUGI SPRZĘTOWE Samól Jolanta USŁUGI SPRZĘTOWE Z OBSŁUGĄ 4/25/2017
101. Usługodawca Handel Maszynami Rolniczymi i Usługi Przemysław Tomaszewski USŁUGI TRANSPORTU DROGOWEGO TOWARÓW 4/28/2017
102. Usługodawca MASZYNY BUDOWLANE SKIBIŃSCY SP. Z O.O. USŁUGI ZWIĄZANE Z DOSTAWĄ I OBSŁUGĄ SPRZĘTU – ŁADOWARKA OBROTOWA 5/9/2017
103. Usługodawca TRANS PEGAZ Sp. z o.o. PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW POJAZDEM TYPU: MERCEDES VITO 5/10/2017
104. Usługodawca TOPP INVEST Sp. z o.o. NAJEM PRACOWNIKÓW 5/11/2017
105. Dostawca ThyssenKrupp Energostal S.A. DOSTAWA PREFABRYKOWANEJ STALI ZBROJENIOWEJ AIIIN 2/19/2015
106. Dostawca VIMEX S.A. DOSTAWA PREFABRYKOWANEJ STALI ZBROJENIOWEJ AIIIN 2/19/2015
107. Dostawca ELEKTROMONTER PAWEŁ LECH DZIERŻAWA STACJI TRANSFORMATOROWEJ 3/12/2015
108. Dostawca „KRUSZGEO” – WIELKOPOLSKIE KOPALNIE Sp. Z o.o. SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH Z KOPALNII „BACHORZEW” 3/12/2015
109. Dostawca KUBING Sp. Z o.o. DOSTAWA MAT. BUDOWLANÓW PRZEPUSTY ŻELBETOWE, SKRZNKOWE 3/16/2015
110. Dostawca BP GRAVEL JANINA KLAUDEL, MARCIN PAJCHROWSKI SPÓŁKA JAWNA SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW Z KOPALNI „WOLICA PUSTA” 4/9/2015
111. Dostawca EKOTECH TRADE SP. Z O.O. SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH- SPOIWO TEFRA 15 4/22/2015
112. Dostawca TOMASZ OCHMANN PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TOMASZ OCHMANN SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH (PŁYTY DROGOWE, KRUSZYWO RECYKLINGOWE) 4/22/2015
113. Dostawca TOMASZ OCHMANN PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TOMASZ OCHMANN SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH (BETON TOWAROWY) 4/28/2015
114. Dostawca HURTOWNIA ELEKTRYCZNA ELEKTROMONTER Małgorzata Lech MP&S DORADZTWO TECHNICZNE SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH (KABEL ELEKTRYCZNY, FOLIA KABLOWA) 5/7/2015
115. Dostawca CONTINENTAL ROAD SPÓŁKA JAWNA K. MAJEWSKI, K. MAJEWSKA DOSTAWA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH (SPOIWO DROGOWE HYDRATECH) 6/10/2015
116. Dostawca LAFARGE KRUSZYWA I BETON SP. Z O.O. DOSTAWY KRUSZYWA GRUBEGO 2015-06-12
117. Dostawca PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT MOSTOWYCH „MOSTY-ŁÓDŹ” SPÓŁKA AKCYJNA DOSTAWA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH (BELKI PREFABRYKOWANE) 6/15/2015
118. Dostawca RETTENMAIER POLSKA SP. Z O.O. DOSTAWA WŁÓKNA I GRANULATU CELULOZOWEGO 6/16/2015
119. dalszy Dostawca DPM INDUSTRY SP. Z O.O. S.K.A. DOSTAWA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH (RURY I ŁUKI GAZOWE) 6/30/2015
120. Dostawca GRZELAK PIOTR TRANSPORT USŁUGI HANDEL PRODUKCJA DOSTAWA TARCICY 7/16/2015
121. Dostawca LHOIST OPOLWAP S.A. DOSTAWA MĄCZKI WAPIENNEJ 7/29/2015
122. Dostawca „ZPUE” S.A. DOSTAWA MATERIAŁÓW I SPRZĘTU ELEKTOENERGETYCZNEGO 8/3/2015
123. Dostawca METRACO S.A. DOSTAWA KRUSZYWA ŁAMANEGO 8/4/2015
124. Dostawca PGP „BAZALT” S.A. DOSTAWA KRUSZYWA DROBNEGO I GRUBEGO Z TRANSPORTEM 8/21/2015
125. Dostawca „ELIKOPOL BK” SP. Z O.O. DOSTAWA GEOSYNTETYKÓW 9/9/2015
126. Dostawca HABERKORN SP. Z O.O. DOSTAWA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH (BETONOWANIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH) 9/23/2015
127. Dostawca PRZEDSIĘBIORSTWO REALIZACYJNE „INORA” – INORGANIC ACTIVITIES- Sp. z o.o. WYPRODUKOWANIE I DOSTARCZENIE MATERIAŁÓW DO WYKONANIA MURÓW OPOROWYCH 9/23/2015
128. Dostawca CEMENTOWNIA „WARTA” S.A. DOSTAWA CEMENTU PORTLANDZKIEGO WIELOSKŁADNIKOWEGO 9/23/2015
129. Dostawca D&J Kamieniarstwo GROMIEC DOSTAWA ELEMENTÓW KAMIENNYCH 10/15/2015
130. Dostawca „JAF POLSKA” Sp. z o.o. DOSTAWA SKLEJKI SZALUNKOWEJ ZWYKŁEJ 11/4/2015
131. Dostawca MACCAFERRI POLSKA Sp. z o.o. DOSTAWA SIATEK, GEOSIATEK, ZSZYWEK 11/5/2015
132. Dostawca Dariusz Stawski SKUP-SPRZEDAŻ IMPORT-EKSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ ROLNICZYCH, CZĘŚCI ZAMIENNYCH I ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWYCH DOSTAWA POSPÓŁKI 11/9/2015
133. Dostawca Kaczmarek Malewo Sp. j. DOSTAWA RUR KANALIZACYJNYCH I DRENARSKICH 11/19/2015
134. Dostawca BAU-MODBAZ ZBIGNIEW GRUCHOCKI DOSTAWA PŁYT DROGOWYCH STAROUŻYTECZNYCH 12/7/2015
135. Dostawca BETO NOVUM SP. Z O.O. DOSTAWA BETONU 12/7/2015
136. Dostawca „POLOCHEM” WOJCIECH MISIURNY DOSTAWY PRODUKTU „WETFIX” do WMB Jarocin 5/10/2016
137. Dostawca Moris Sp. z o.o. DOSTAWY SZYN KOLEJOWYCH 6/2/2016
138. Dostawca ENERGYGAZ Radosław Burmistrzak DOSTAWA PŁYT DROGOWYCH STAROUŻYTECZNYCH 6/3/2016
139. Dostawca LIBET SA DOSTAWA KRAWĘŻNIKÓW 6/14/2016
140. Dostawca VIATECO Sp. z o.o. DOSTAWY PRODUKTU INNOCELL 2016-06-14
141. Dostawca P.V. prefabet Kluczbork S.A DOSTAWA PRZEPUSTÓW DROGOWYCH ŻELBETOWYCH 6/29/2016
142. Dostawca PRZEDSIĘBIORSTWO „OCHMANN” ADAM OCHMANN SPRZEDAŻ PALIW PŁYNNYCH 7/5/2016
143. Dostawca BETARD Sp. z o.o. ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG I ULIC 7/21/2016
144. Dostawca ANKRA SP. Z O.O. DOSTAWA POLIMEROBETONOWYCH DESEK GZYMSOWYCH 8/30/2016
145. Dostawca WYTWÓRNIA PODKŁADÓW STRUNOBETONOWYCH S.A. DOSTAWA PODKŁADÓW STRUNOBETONOWYCH 9/5/2016
146. Dostawca WIESŁAW ROSZAK PPHU „ROSTAL” OBUDOWA WYKOPÓW 9/20/2016
147. Dostawca ZUGATO Sp. z o.o. DOSTAWA MATERIAŁÓW ( KAMIEŃ, ŻWIR, KRUSZYWA, MAT.SKALNE) 10/28/2016
148. Dostawca GÓRAŻDŻE BETON SP. Z O.O. DOSTAWA BETONU 10/28/2016
149. Dostawca RADBUR Sp. z o.o. PROJEKT, DOSTAWA ORAZ MONTAŻ BALUSTRAD 1/24/2017
150. Dostawca BETAFENCE Sp. z o.o. DOSTAWA MATERIAŁÓW (BRAMY, FURTKI, OGRODZENIA) 3/14/2017
151. Dostawca IBF-POLSKA Sp. z o.o. DOSTAWA BARIER BETONOWYCH 3/23/2017
152. Dostawca Przedsiębiorstwo „KONSPORT” Mieczysław Majewski DOSTAWA SIATKI STALOWEJ PRZECIW PŁAZOM 5/10/2017
153. Dostawca SAFEROAD RRS POLSKA Sp. z o.o. DOSTAWA BARIER STALOWYCH DROGOWYCH 6/2/2017
154. Podwykonawca „Keller-Polska” Sp.z.o.o ROBOTY MOSTOWE 4/21/2015
155. Podwykonawca Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego „BUDINŻ” DOSTAWA I MONTAŻ ŚCIANEK SZCZELNYCH TRACONYCH GU 8N 4/21/2015
156. Podwykonawca „G PLUS M” SP. Z O.O. ROBOTY MOSTOWE 4/21/2015
157. Podwykonawca AIT American Infrastructure Technologies STABILIZACJA PODŁOŻA I UKŁADANIE KRUSZYWA ŁAMANEGO 4/21/2015
158. Podwykonawca BOGUSŁAW KWIATKOWSKI USŁUGI BUDOWLANE BOGUSŁAW KWIATKOWSKI ROBOTY MOSTOWE 5/5/2015
159. Podwykonawca „INTECH” SP. Z O.O. ROBOTY MOSTOWE 5/21/2015
160. Podwykonawca FUR-BUD JOANNA FURMANIAK-MISIAK, KAROL MISIAK S.C. PRZEBUDOWA KOLIZJI WODOCIĄGOWYCH ORAZ KOLIZJI Z KANALIZACJĄ SANITARNĄ 5/21/2015
161. Podwykonawca „ENERGY SYSTEM TORUŃ” SP. Z O.O. PRZEBUDOWA KOLIZJI GAZOWYCH 5/25/2015
162. Podwykonawca ZAKŁAD WYKONAWSTWA SIECI ENERGETYCZNYCH ENERGO-TECH SP. Z O.O. PRZEBUDOWA SIECI ENERGETYCZNYCH 6/19/2015
163. Podwykonawca K&K INWESTYCJE SP. Z O.O. ROBOTY MOSTOWE 7/27/2015
164. Podwykonawca MONTOSTAL DYGAS MICHAŁ ZBROJENIA OBIEKTÓW 8/12/2015
165. dalszy Podwykonawca Andkas Jacek Andrzejczak Grzegorz Kasprzak PRZEBUDOWA UKŁADU TOROWEGO NA WK9 WRAZ Z BYPASSEM 9/7/2015
166. Podwykonawca „TELJA” Jakub Kurczyński KOLIZJE TELETECHNICZNE 9/11/2015
167. Podwykonawca „BUDOWNICTWO OGÓLNE I INŻYNIERYJNE” Krzysztof Maćkowski, Czesław Maćkowski Spółka Cywilna ROBOTY NA OBIEKTACH MOSTOWYCH 8/10/2015
168. Podwykonawca PKP ENERGETYKA S.A. PRZEBUDOWA SIECI ELEKTROENERGETYCZNYCH 11/6/2015
169. Podwykonawca B2 SP. Z O.O. ZAPROJEKTOWANIE, DOSTAWĘ I MONTAŻ ŁOŻYSK 11/13/2015
170. Podwykonawca IZOLACJA JAROCIN S.A. UŁOŻENIE IZOLACJI 2/5/2016
171. Podwykonawca FREYSSINET POLSKA Sp. z o.o. ZAKUP MATERIAŁÓW I WYKONANIE SPRĘŻENIA 2/12/2016
172. Podwykonawca „TEHMAR” ENERGETYKA I BUDOWNICTWO Teresa Maria Pietraszewska PRZEBUDOWA KOLIZJI ENERGETYCZNEJ WN1 I WN2 3/14/2016
173. Podwykonawca Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego „KAN- WOD” Sp. z o.o. WYKONANIE ZBIORNIKÓW RETENCYJNYCH 1-6 3/14/2016
174. Podwykonawca SOLEY Sp. z o.o. WYKONANIE PRZESŁONY PRZECIWFILTRACYJNEJ W TECHNOLOGII CDMM 3/15/2016
175. Podwykonawca Stanisław Siuta- „STANEX” Działalność Budowlana ROBOTY CIELSKO MOSTOWE ( WD-2, WD-4, WD-11, WD-13) 4/11/2016
176. Podwykonawca INRECO-EMULSJA SP. Z O.O. SKRAPIANIE WARSTW EMULSJĄ 6/1/2016
177. Podwykonawca BBR POLSKA SP. Z O.O. SKRAPIANIE WARSTW EMULSJĄ 7/12/2016
178. Podwykonawca PRZEDSIĘBIORSTWO EKOLOGICZNE BUDEKO JOANNA PRZYBYŁOWSKA ROBOTY CIELSKO MOSTOWE ( WD-2, WD-4, WD-11, WD-13) 7/12/2016
179. Podwykonawca Przedsiębiorstwo Budowlano- Drogowe „ROSOMAK” Mirosław Stukan UMOCNIENIE SKARP, ROWÓW I PASA DZIELĄCEGO 8/24/2016
180. Podwykonawca VSL POLSKA Sp. z o.o. TŁUMNIKI NA WIADUKCIE WK-9 ORAZ ICH MONTAŻ 8/24/2016
181. Podwykonawca REKMA SP. Z O.O. DYLATACJE (BITUMICZNA, MECHANICZNO- BITUMICZNA) 8/4/2016
182. Podwykonawca SYTA ROBERT „STALCONEX” WYKONANIE BALUSTRAD I DRABIN 8/24/2016
183. Podwykonawca MALBUD Sp. z o.o. KANALIZACJA TELETECHNICZNA DLA POTRZEB SYSTEMU ZARZĄDZANIA RUCHEM 10/7/2016
184. Podwykonawca FABRYKA ZIELENI JAROCIN Sp. z o.o. UMOCNIENIE SKARP, ROWÓW I PASA DZIELĄCEGO 10/21/2016
185. Podwykonawca „BUDOWNICTWO OGÓLNE I INŻYNIERYJNE” MARCIN Maćkowski ROBOTY CIELSKIE, MOSTOWE 10/25/2016
186. Podwykonawca WORLD ACOUSTIC GROUP S.A. PROJEKT, DOSTAWA, MONTAŻ EKRANÓW AKUSTYCZNYCH 10/25/2016
187. Podwykonawca PHU „BASMA” Beata Piwońska ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE 11/17/2016
188. Podwykonawca WIMED Sp. z o.o. ROBOTY BUDOWLANO – MONTAŻOWE 11/28/2016
189. Podwykonawca INTERASPHALT Sp. z o.o. NAWIERZCHNIA Z ASFALTU LANEGO 11/29/2016
190. Podwykonawca KAMPIO Kamil Maściuk ZASYPKI MOSTOWE, MURY Z GRUNTU ZBROJNEGO 11/28/2016
191. Podwykonawca Krzysztof Płacheta OGRÓD MARZEŃ ZASYPKI MOSTOWE, MURY Z GRUNTU ZBROJNEGO 10/25/2016
192. Podwykonawca PPUH PROWERK Sp. z o.o. DOSTAWA I MONTAŻ BARIER OCHRONNYCH 12/22/2016
193. Podwykonawca VERBUD Sp. z o.o. ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE 1/4/2017
194. Podwykonawca Przedsiębiorstwo Budowlano- Drogowe „ROSOMAK” Mirosław Stukan ROBOTY BRUKARSKIE 1/4/2017
195. Podwykonawca FREEWAY SERVICE SPÓŁKA KOMANDYTOWA DOSTAWA I MONTAŻ OZNAKOWAŃ GRUBOWARSTWOWYCH 12/30/2016
196. Podwykonawca DWD Service Sp. z o.o. DOSTAWA I MONTAŻ ODWODNIENIA 1/18/2017
197. Podwykonawca P.H.U. M-R-B Therm inż. Mateusz Budziński MONTAŻ OGRODZENIA 1/26/2017
198. Podwykonawca Firma Remontowo-Budowlana MAJOR-BUD Major Konrad NAWIERZCHNIE BITUMICZNE 2/3/2017
199. Podwykonawca STALPRODUKT S.A. DOSTAWA I MONTAŻ SYSTEMÓW BARIER OCHRONNYCH STALOWYCH ZE ZNAKIEM ‚CE’ 11/28/2016
200. dalszy Podwykonawca DUCTUS Sp. z o.o. MONTAŻ SYSTEMÓW BARIER OCHRONNYCH 4/6/2017
201. dalszy Podwykonawca DUCTUS Sp. z o.o. MONTAŻ SYSTEMÓW BARIER OCHRONNYCH 4/6/2017
202. Podwykonawca ZAKŁAD POSADZKARSKI IRENEUSZ STEFANKIEWICZ ROBOTY BUDOWLANO- MONTAŻOWE – ROBOTY BRUKARSKIE 10/30/2015